Пані Надія також поінформувала про псевдоволонтерів, які збирають гроші у громадському транспорті.
“З нашим сином (Максимом Марцінковським, який мав рак крові, – ред.) була ситуація на початку лікування – псевдоволонтери збирали гроші на нашого малого в автобусах. Це в перші тижні, коли ми ще нічого не організували по збору коштів в Івано-Франківську… Цього разу в суперечці (в коментарях) шахраї показали псевдодовідку, і коли я це побачила, почала цих людей сторінки переглядати. Виявилось, що це група людей, які активно поширюють брехливу інформацію. Навіть коли Іваненко Алла Леонідівна (завідувачка відділу онкогематології в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні, – ред.) її заперечила. А тих, хто вказував на неправдивість допису – блокували”, – розповіла жінка.
Надія Марцінковська написала також допис у Фейсбуці, де навела докази шахрайства – скріншоти з соціальної мережі. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.
Жінка під іменем Євдокія Кравець написала, що фінансова допомога потрібна онкохворому Дмитру Кравцю, 16.08.2006 року народження, який перебуває в обласній дитячій лікарні, надала довідку та реквізити. Однак у коментарях лікарка Алла Іваненко зауважила, що на нібито підписаній нею довідці не вказана адреса хлопчика, а пізніше підтвердила, що Кравець Дмитро ніколи не перебував на лікувані в ОДКЛ і на обліку в гематолога не знаходився. В журналі реєстрації довідок 17.07.2017 зареєстровані зовсім інші документи, які мають порядковий номер більше 1000.
Алла Іваненко також додала, що вона з колегами “часто буває неприємно здивована, бо знають кожну дитину, яка у них на обліку”.