8 листопада телеглядачі побачили 11 випуск шоу «Зважені та щасливі-8». Цього тижня Наталя позбулась трьох кілограмів, а Сашко схуд на чотири кілограми, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Нині Наталя важить 106 кг, а Олександр – 148. Їх спільний результат цього тижня – 7 кг. З уразуванням антибонусу в мінус один кілограм, їх відсоток схуднення склав 2,29 –  результат. Це врятувало пару від битви чорних.

Наталя усвідомлює, що через свою гіперопіку розгодувала сина майже до двох центнерів. На проекті хоче виправити цю ситуацію, щоб Сашко мав гарне тіло і обзавівся сім’єю. Сама ж Наталя хоче поліпшити здоров’я, проблеми з яким через зайву вагу з кожним днем непокоять усе більше.

Олександр також відчуває перед матір’ю почуття провини, адже вона присвятила йому все своє життя, а він не виправдав її надій. Тепер його мрія – допомогти Наталі схуднути, щоб та могла відчути себе не лише матір’ю, а й привабливою жінкою, знайшла другу молодість і побудувала особисте життя.

в 11 випуску від 08.11.2018 учасники проекту Зважені та щасливі 2018 зустрінуться зі своїм найбільшим страхом – поліграфом. Хто спробує обдурити детектор, навіть не підозрюючи, які наслідки для родин матиме ця брехня? Та чи зможуть після цього батьки та діти разом пройти виснажливий півмарафон?