1

Ідея створення розпису зародилась в нашого творчого колективу “oddvision” досить давно, правда на іншу тематику.

Але в Україні зараз така ситуація, що ми вирішили висловити свою патріотичну позицію. Намагалися передати те, що зараз необхідно країні – захист. Ангели символізують могутню силу Божого захисту. Не випадково, що їх двоє, адже вони, як Захід і Схід, єднаються через єдину спільну “дорогу”, яку символізує прапор.

Україна зображена у вигляді архітектурних пам’яток, які є скарбом нації, які потрібно пам’ятати і оберігати. Над створенням ескізу працювали близько двох тижнів. Трохи більше часу пішло на саму організацію роботи – пошук спонсорі, матеріалів, дозволів. На підготовку стіни площею 86 метрів квадратних пішло приблизно три дні і вже на саму роботу трохи менше трьох тижнів.

Працювали кожен день з 8 ранку до 9 вечора. Малюнок перенесли з картону, зробили контур і почалась робота в кольорі. Загалом на картину витратили близько 40 літрів фарби.

Іноді погода вносила свої корективи, але це не завадило доробити задумане до кінця. Дуже вдячні всім хто долучився до роботи і допоміг нам втілити нашу ідею в життя. Слава Україні!