Нагадаємо, на цій територій забудовник “Гаразд Україна” має намір звести торгово-розважальний центр, – пишуть Версії з посиланням на  UA: КАРПАТИ.

Броніслав Рущак підтримав будівництво каплички біля міського озера. Каже, що ходитиме сюди, так як недалеко живе.

“Важливо те, що побудували цю маленьку церкву. Тому, що тут хотіли будувати будинки, але я категорично проти. Це єдине в обласному центрі таке озеро можуть знищити”, – розповів франківець Броніслав Рущак.

Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф розповідає, що це дуже важлива подія для прихожан.

“Тут дуже гарний сквер, де люди будуть відпочивати й зможуть спілкуватися зі священиком, обговоривши родинні негаразди чи інші справи. Тому я сподіваюся, що у цій каплиці багато мешканців міста знайдуть розраду”, – відзначив Владика Іоасаф.

Міський голова Руслан Марцінків говорить, що боротьба міста із забудовником за земельну ділянку триває.

“Зараз тривають суди і важкі переговори. Але сьогодні тішимося, що на запрошення нашої Української Помісної Православної церкви маємо можливість бути присутніми на освяченні цієї каплички”, – прокоментував Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року відбувся мітинг проти забудови території поблизу міського озера на перетині вулиць Південний Бульвар – Гурика. У такий спосіб мешканці вирішили боротися проти дій забудовника, який вирішив на тій території звести торгово-розважальний центр.