Сьогодні, 7 березня, під стінами адміністративної будівлі Івано-Франківська (Білим домом) пройшов велелюдний мітинг зорганізований ВО “Свобода”, Правим сектром та Цивільним корпусом “Азов”, пишуть Версії.

Учасники мітингу вимагали припинити соціальний грабунок – тарифний геноцид, на якому наживається олігархат, негайно перевірити законність встановлення тарифів на комунальні послуги та ціни на закупівлю вугілля, зупинити процес “прихватизації” стратегічних підприємств, залишити в силі мораторій на торгівлю українською землею, покласти край торгівлі з так званими ЛНР та ДНР.

Міський голова Івано-Франківська зазначив, що система Порошенка нічим не краща системи Януковича.

“Ми засуджуємо торгівлю з окупантами, ми засуджуємо політику уряду і влади, яка спрямована лише на користь олігархів. Методи цієї влади нічим не кращі від методів банди Януковича. Всі розмови влади про боротьбу з корупцією – це всього лиш перерозподіл між олігархами тих чи інших сфер. Сьогодні ми об’єдналися, щоб провести акцію проти тарифів, проти олігархів, проти репресій. Ми вважаємо, що це “червона картка” цій владі, яка не проводить соціально-національну справедливу політику в державі”, – пояснив мету акції Руслан Марцинків.

Окрім Во “Свобода”, Правого сектору та цивільного корпусу “Азов” в акції взяли участь представники партії “Укроп”. Як повідомив керівник місцевого відділення партії Олег Головенський, взяти участь в мітингу їх запросила обласна організація ВО “Свобода”.

Депутат обласної ради від ВО “Свобода” Василь Попович  відкрив мітинг наступними словами: “На жаль бариги прийшли до влади, на жаль бариги не хочуть, щоб держава розвивалась, на жаль ці бариги зараз на найвищих державних посадах”. Після мітингу учасники акції вирушили маршем вулицями Івано-Франківська.

Читайте також:

“З праху Шухевича повстала сучасна українська армія”, – до Франківська на мітинг завітала Ірина Фаріон (відео)

«Це перша акція, але не остання», – Руслан Марцінків обіцяв, що протести у Франківську стануть регулярними (фото)