Святковий настрій калушанам та гостям міста створювали своїми виступами народний ансамбль танцю “Мереживо”, зразкові вокальні студії “Дебют”, “Ліра”, “Дует”, колектив Калуської дитячої музичної школи, казкові герої та традиційні гості свята – святий Миколай та його помічники, інформують “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

З вітальним словом до сотень калушан звернувся міський голова Ігор Матвійчук, який отримав Вифлеємський вогонь миру від найбільшої скаутської організації України – “Пласту”. За свої добрі справи та вчинки діти змогли отримати солодкі подарунки від святого Миколая.

З хорошим настроєм святкування продовжились на новорічно-різдвяному ярмарку. Почастуватися гарячими напоями та стравами, спробувати успіху на барабані сюрпризів, придбати святкові атрибути та подарунки, поспілкуватись в святковій атмосфері могли всі присутні.

Улюбленою атракцією калушан цього вечора стала головна ялинка міста і янгол із сурмою, встановлений на клумбі. Цього року площу Героїв прикрасила також нова ілюмінація: комети, сніжинки та святковий напис.

Подробиці відкриття Новорічно-Різдвяних свят – у відео “Вікон”: