Віталій помітив службовий автомобіль поліції “Нива”, за кермом якого був начальник Косівського районного відділення підполковник поліції Васкул Петро Васильович. До речі, правоохоронець є також за сумісництвом – депутатом Косівської райради, обраним до районної ради сьомого скликання від ПП «Воля».

Васкул Петро Васильович

Детальніше про цю історію журналіст розповів у соцмережах та виклав відео події:

В понеділок 26-го вересня, я з Назаром Александруком та іншими активістами, в наслідок переслідування та блокування службового транспортного засобу поліції, виявили та відлучили від керування п’яного начальника Косівського Відділу Поліції – Васкула Петра Васильвича. Даний “поліціянт” воняв алколем. Почувши що ми викликали його підлеглих, для оформлення факту керування ТЗ в стані алкогольного сп’яніння, почав втікати приватними дворами, долаючи огорожі, та падаючи в багно.
Про даний інцедент було одразу повідомлено Віктора Шкутова, який вислав на місце керівництво інспекції по особовому сладу.
Нагадуємо, Дорожній Контроль з активістами, вже ловив цього переатестованим підполковника на ДТП, яке він зробив на тій же Ниві 1 го січня цього року і ймовірно так само був п’яний. Та нажаль того разу, відповідальністі за ДТП він уникнув, все на себе взяв лівий вуйко з Черганівки.
По моїм даним, один з Івано-Франківських високопоставлених поліціянтів, являється родичем Васкула і зараз готується його перевід в м. Івано-Франівськ. Тому прошу жителів обласного центру бути пильними на дорогах, ймовірно по них тепер буде їздити “полісмен-пияка”, – написав Віталій Мацьоцький.

Читайте також:  У Косові журналіст переслідував п’яного начальника районної поліції, який спровокував аварійну ситуацію