27 травня відбулося свято Останнього дзвоника.

До Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Верховинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів у цей травневий день на урочисту лінійку завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук та заступник голови районної ради Іван Маківничук. Вони привітали випускників із закінченням школи, а школярів – із початком довгожданих літніх канікул. У своїх словах Ярослав Скуматчук наголосив на тому, що найважливіше для випускників – це бути справжнім громадянином України, і, не зважаючи на обрану професію, працювати на її благо та благо Верховинщини. Після вітальних слів він нагородив школярів грамотами та грошовими преміями за значні успіхи у навчанні.

Про це пишуть Версії з посиланням на Сайт міста Верховина.

Зі словами Божого благословення до присутніх звернулися священнослужителі – отець Юрій Стефлюк та отець Роман Болехівський. Бажаючи випускникам доброї долі, вони подякували керівництву школи за виховання дітей на основах моралі, закликавши продовжувати тісну співпрацю зі священнослужителями. Після того керівники району спільно із священнослужителями вручили випускникам Біблії та молитвеники.

В цей день вітали випускників також дирекція школи, перші вчителі та класні керівники, батьки.

Хорошою традицією є зустріч цього травневого дня випускників, які закінчили школу 5, 10, 15, …, 45 років тому, і прийшли на урочисту лінійку, щоб низько вклонитися вчителям. Вони також теплими словами подякували своїм наставникам за виховання і навчання та побажали міцного здоров’я і наснаги у нелегкій учительській праці.

Закінчилося свято виконанням Державного Гімну України. Після лінійки для випускників ще проведуть прощальний урок, щоб змогли востаннє сісти вони разом за парти, востаннє послухати напутнє слово вчителя. Адже після вручення документів про повну загальну середню освіту, надалі своє життя і свій шлях вони будуватимуть самі, окремо один від одного.