Нагадаємо, що латати ями розпочали ще 11 січня. Оскільки після снігопадів та активного посипання протиожеледними матеріалами деякі дороги міста, які не бачили капітального ремонту по 20 і більше років, почали “сипатись” – чого і слід було очікувати. Як пояснив Версіям директор комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко, зараз дорожники хочуть хоч якось вплинути на ситуацію і проводять забивку аварійних вибоїн «холодним» асфальтом, пишуть Версії.

«Такий асфальт передбачений для зимового ремонту. Виробник каже, що його можна використовувати при холодній, вологій та зимовій погоді. Тобто в любих випадках він буде триматися. Але як буде насправді я сказати не можу, з часом побачимо», – зазначив Віталій Бурко.

За словами посадовця, ям у міст дуже багато, але на жаль усі «холодним» асфальтом не залатаєш. В першу чергу ремонтуватимуть там де є дуже проблемні ділянки. «Асфальт нам привезли сьогодні зранку. Працівники мали почати з вулиці Січових Стрільців, далі є ями на початку вул.Чорновола. Потім Чорновола-Сахарова, Коновальця-Сахарова і якщо залишиться асфальт, то лататимуть ями на Довженка.

Але не знаю на скільки їм вистачить, бо взяли десь приблизно 2 тонни. Звісно, плануємо латати ями на мості по вулиці Галицькій, але там дуже багато транспорту і такий рух, що зараз не можливо щось робити. Попередньо плануємо там засипати ями в суботу зранку», – наголосив директор комунального підприємства.

Як пояснила інженер КП «Муніципальна дорожня компанія», на сьогодні «холодний» асфальт – це єдиний варіант хоч якось засипати ями. Але наскільки довго він протримається прогнозів ніхто не дає.

«До весни далеко чекати і гарячим асфальтом ремонтувати дороги зможемо ще не скоро. Тож зараз тільки такий вихід. Тут є спеціальна добавка, завдяки якій асфальт твердіє. Скільки часу протримається асфальт сказати не можу, все залежить від багатьох факторів», – пояснила жінка.