Пов’язане зображення

Водні процедури по сходу сонця або качання у субстраті вимагають наявності БАСЕЙНУ, а також тирси, грунту, трави у великій кількості в місцях утримання.
Законодавство України чітко це регламентує – Н А К А З від 30.09.2010 N429 «Про затвердження Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах». 
Утримувачі мають враховувати не лише біологічні, видові, але і ІНДИВІДУАЛЬНІ потреби бурих ведмедів. Сподіваємось, вам буде цікавим відео про індивідуальні особливості наших ведмедів, – йдеться на сторінці 
Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи

HYDROTHERAPEUTIC PROCEDURES

/English below/ВОДНІ ПРОЦЕДУРИЛюбов ведмедів до ВОДИ – безумовнаВодні процедури по сходу сонця або качання у субстраті вимагають наявності БАСЕЙНУ, а також тирси, грунту, трави у великій кількості в місцях утримання.Законодавство України чітко це регламентує – Н А К А З від 30.09.2010 N429 «Про затвердження Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах». Утримувачі мають враховувати не лише біологічні, видові, але і ІНДИВІДУАЛЬНІ потреби бурих ведмедів. Сподіваємось, вам буде цікавим відео про індивідуальні особливості наших ведмедів. —Bear's love for WATER is unconditionalWashing with water after sunrise or ralling in the substrate require providing with pool, woodchips, soil, growing grasses in significant amounts Legislation of Ukraine clearly regulates this: O R D E R of 30.09.2010 No.429 On Approval of the Procedure for Keeping and Reproduction of Wild Animals In Captivity or in Semifree Conditions.Keepers of brown bears must take into account not only biological, species, but also their individual needs. Hope it will be interesting for you to follow individual peculiarities of our bears.With Agnieszka Sergiel and Welttierschutzgesellschaft e.V.

Опубліковано Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи 8 травня 2018 р.