Результат пошуку зображень за запитом "Ірина Федишин"

Українська співачка Ірина Федишин, яка показала себе без макіяжу, завершила гастрольний тур Америкою.

За океан співачка вирушила у серпні і відвідала з концертами такі міста як Філадельфія, Йонкерс, Випані та Нью-Йорк. У кожному місті виконавиця зібрала аншлаги, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

“Ці виступи були дуже теплими. Адже за океаном нашим українцям як ніколи хочеться почути українськомовні пісні. Зізнаюся, що гастролювати так далеко від дому – це нелегко! Адже наше шоу насичене костюмами та декораціями. Дуже непросто передати велику кількість багажу літаками, а потім пересуватися з усім цим Америкою!” – поділилася Федишин.

Також виконавиця зізналася, що їй та її колективу було нелегко перелаштуватися на американський час, різниця з яким у нас становить сім годин.

“Та попри усі труднощі ці концерти були особливими і неймовірно емоційними. Я була вражена, коли після завершення концерту люди дякували зі сльозами на очах! Це незабутні емоції! Я щиро вдячна усім, хто побував на концертах! За тепло, любов, квіти та оплески!” – прокоментувала артистка.

Зауважимо, що Ірина Федишин ухвалила рішення передати частину коштів, зібраних на концертах, військовим України.

Попри гастролі, Ірина Федишин також встигла погуляти визначними місцями Америки, а світлинами зі своєї прогулянки поділилася у соцмережах.