Вказані зйомки відбувалися на території Івано-Франківської області влітку 2019 року. Тоді прикарпатські ЗМІ вже публікували частину фото із вказаного фототуру. Їх у мережу виклав відомий прикарпатський грибник Юрій Соломченко, який тоді виступав гідом для фотографів та їхніх чарівних моделей.

Фотозйомка відбувалася на території Івано-Франківської області, зокрема на Верховинщині та на території Болехівської міської ради (Скелі Довдуша), інформує своїх читачів сайт новин Правда іф.

“Как вы знаете, сейчас проходит фото-тур по Карпатам. Маленький видео-бэкстейдж с первой съемки. Приглашаю в следующий тур 23-30 августа.”

 

Довідково. Ян Маклайн – незалежний європейський фотограф і фотохудожник. Основні напрямки діяльності: рекламна, іміджева фотографія, ню, художні арт-проекти. Ян Маклайн неодноразово публікувався в численних журналах по всьому світу. У 2010 році виграв національну фотопремію “Кращий фотограф 2009”. Брав участь у виставках різних міст Росії, України, Європи. З 2010 року активно проводить навчальну діяльність, і фото-тури для студентів.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!