news-image: Як виглядатиме багаторівневий паркінг в Івано-Франківську? (ПРОЕКТ)

У квітні минулого року міська рада дала дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва площею 0,30 га по вулиці Незалежності, для будівництва та обслуговування багаторівневого паркінгу, пишуть Версії з посиланням на Побудовано в Франківську,

Сам же проект землеустрою місцеві депутати затвердили у жовті. Тоді УКБ отримало у постійне користування земельну ділянку площею 0,345 га, неподалік залізничного моста. За даними кадастрової карти, ділянка відноситься до категорії земель громадської забудови, що не суперечить меті будівництва. У березні цього року міська рада дозволила розробку детального плану цієї території.

Ділянка на кадастровій карті

 

Згодом, департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини оголосив громадські слухання проекту ДПТ для будівництва багаторівневого паркінгу. Згідно проекту, сама будівля сагатиме 4 поверхів. Кількість місць – 125.

Ділянка під забудову в районі вулиці Шота Руставелі (ця вулиця йде паралельно вулиці Незалежності та залізничного моста)

У свою чергу, на сесії міської ради депутати проголосували за оголошення конкурсу по залученню інвестора для будівництва та обслуговування багаторівневого паркінгу в районі залізничного моста.

 

Проект ДПТ під багаторівневий паркінг