Луцький завод «Богдан» показав нові автобуси для Івано-Франківська і подякував містові за підтримку вітчизняного виробника

«Очікуємо буквально цього тижня 10 нових автобусів, які ми зможемо використати для Івано-Франківська і запустити додатково два маршрути», – сказав мер.

А напередодні нові автобуси для Івано-Франківська показав Луцький завод «Богдан», – поінформував сайт «Центр транспортних стратегій» з посиланням на інформацію корпорації «Богдан Моторс», пишуть Версії з посиланням на Західний кур’єр.

Загалом, усю партію автобусів «Богдан Моторс» має доставити до 1 червня. Тоді автопарк Івано-Франківського КП «Електроавторанс» налічуватиме уже 40 автобусів «Богдан А70132» вітчизняного виробника.

Всі вони укомплектовані двигунами Iveco, автоматичною коробкою передач Allison, передньою віссю і мостом ZF. Крім цього, автобуси обладнані пандусом та кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також спеціально обладнаними місцями для пасажирів з обмеженими можливостями у пересуванні. А 10 останніх закуплених автобусів для Івано-Франківська спеціально додатково обладнані кондиціонерами пасажирського салону.

Загальна пасажировмістимість цієї моделі автобуса становить 106 чоловік (з них 30 – місця для сидіння).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!