Сайт Верховної Ради України оприлюднив контактні дані народних депутатів.

vru

Подаємо телефони та електронні адреси мажоритарників із Прикарпаття:

Гладій Василь Іванович, ВО “Батьківщина” — Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, голова підкомітету з питань державного будівництва: (044) 255-31-29, (044) 255-24-96 (приймальня), Hladii.Vasyl@rada.gov.ua;


Дерев’янко Юрій Богданович — Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією органами державної влади та місцевого самоврядування: (044) 255-34-81, Derevianko.Yurii@rada.gov.ua;

Дирів Анатолій Борисович, ВО “Батьківщина” — Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, голова підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради України: (044) 255-45-12, Dyriv.Anatolii@rada.gov.ua;

Доній Олександр Сергійович — Комітет з питань культури і духовності, голова підкомітету з питань державної політики у сфері розвитку та використання мов: (044) 255-41-57, факс (044) 255-47-10, Doniy.Oleksandr@rada.gov.ua;

Купчак Володимир Романович, ВО “Батьківщина” — Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин: (044) 255-38-68, (044) 255-25-80 (приймальня), Kupchak.Volodymyr@rada.gov.ua;

Сич Олександр Максимович, “Свобода” — Комітет з питань науки і освіти, перший заступник голови Комітету: (044) 255-31-56, Sych.Oleksandr@rada.gov.ua;

 

 

Сікора Ольга Мирославівна, ВО “Батьківщина” — Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, голова підкомітету з питань запобігання та ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, відновлення екологічної рівноваги постраждалих територій: (044) 255-30-18, (044) 255-25-14 (приймальня), Sikora.Olha@rada.gov.ua;