Навіть порівняно невелика квартплата не повинна бути індульгенцією на непрофесіоналізм та відсутність нормального сервісу франківських ЖЕКів.

Ситуацію можна змінити – переконує відомий громадський активіст Ярослав Дарвай. Сім років тому він започаткував практику надання безкоштовних юридичних консультацій для мешканців Івано-Франківська, пишуть Версії.

“Проблема бездіяльності ЖЕКів або управляючих компаній стоїть в нашому місті досить гостро. З цим до мене звертаються фактично на кожному прийомі мешканці Івано-Франківська. Насправді, це питання глобальне, але вирішити його сьогодні можна досить просто і швидко. Першим кроком має стати створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – ОСББ. Це зробити нескладно. Всі консультації можна отримати в моїй громадській приймальні, я можу надати також юридичний супровід цього процесу”, – коментує Ярослав Дарвай.

Втім ОСББ не має стати оновленою версією ЖЕКу, адже по своїй суті вони різні: ЖЕК – прибуткова організація, а ОСББ – неприбуткова. Мета ЖЕКу – отримати максимальний прибуток при мінімальних витратах, а ціль ОСББ — створити комфортні умови для проживання в своєму будинку.

“Щоб все було дійсно якісним для мешканців, ОСББ повинно шукати сумлінних підрядників. Воно може це зробити самостійно або скористатися послугами різних управляючих компаній, яких достатньо є в Івано-Франківську і які ведуть свою діяльність якісно”, – додає Ярослав Дарвай.

Детальні консультації щодо питання створення та діяльності ОСББ можна отримати щовівторка з 18 години в громадській приймальні Ярослава Дарвая за адресою:
м. Івано-Франківськ
вул. Молодіжна, 44
тел. 068 190 46 50

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!