Похожее изображение

Існує багато різних факторів, які необхідно враховувати, щоби вибрати дійсно гарний подарунок, який порадує та здивує адресата. Саме тому, в цій статті ми поговоримо про оригінальні подарунки, якій здатні не просто задовольнити потреби адресата, але й змусити його посміхатися як маленька дитина, поділившись з вами корисними порадами, які допоможуть знайти такі презенти без зайвої втрати часу та сил. Також, сьогодні ми розповімо про такий оригінальний варіант, як мультибрендовий подарунковий сертифікат onecard.gift.

Основні поради з пошуку оригінальних презентів на будь-який випадок 

Перш за все, перед тим, як шукати необхідні презенти, радимо вам скласти список із найбільш вірогідних варіантів, які спали на думку, і почати з них. Також, не намагайтесь знайти подарунки в останній момент. Спробуйте почати вибирати презенти приблизно за 2-3 тижні до початку свята, щоби мати можливість продивитися якомога більше доступних варіантів і серед них вибрати ній більш вірогідні подарунки. Окрім цього, коли будете шукати оригінальні подарунки, спробуйте скористатися наступними порадами: 

  1. При виборі подарунків обов’язково враховуйте побажання і уподобання людини, якій намагаєтеся підібрати презент. Немає кращого варіанту, ніж те, в якому потребує або який бажає адресат.
  2. Підбирайте презенти відповідно до тематики свята. Дуже важливо, щоби вибраний подарунок був тематично зв’язаний з приводом, в честь якого його подарували, оскільки так ви зможете підкреслити значимість цієї події. 
  3. Враховуйте вік адресата подарунку. Від віку залежить світогляд, погляди на життя, і відповідно, залежить і сприйняття людиною конкретних речей. Те, що в одному віці може здаватися цікавим і забавним, може стати абсолютно не привабливим в подальшому.
  4. Намагайтесь знайти тільки корисні та практичні варіанти, які знадобляться людини в повсякденному житті. Не варто розраховувати на те, що абсолютно непотрібна річ, може вразити адресата.
  5. Безперечно, варто задуматися про інтереси, захоплення та хобі адресата. Кожна людина має певний набір інтересів, завдяки яким вона розвивається і отримує достатній заряд позитивної енергії, необхідний для подальших звершень. Подарунок на основі улюбленого заняття підніми настрій  і допоможе продовжити займатися тим, що приносить найбільше задоволення.

Оригінальне та ефективне рішення – мультибрендовий подарунковий сертифікат Onecard 

Втомилися витрачати вільний час на пошук оригінальних та нестандартних подарунків? Більше не потрібна годинами роздумувати над тим, що подарувати друзям чи родичам, оскільки ви можете надати їм право самостійно вибрати ті товари та послуги, які їх цікавлять. Завдяки мультибрендовому подарунковому сертифікату від компанії Onecard це стало більш ніж реально. За допомогою цього сертифікату власник може придбати необхідні йому подарунки в популярних торгових представництвах таких брендів, як United Colors of Benetton, Eldorado, Prostor, Lee Cooper, Concert Ua, Penti, ARGO, Mango, WOG та розрахуватися за куплені товари за рахунок номінальної вартості сертифікату. Сам сертифікат можна використовувати протягом 500 днів з моменту активації. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!