Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

7 грудня на засіданні 26-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання депутати Івано-Франківської обласної ради заслухали звіт про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг області, пишуть Версії.

Це питання викликало чимало дискусій серед депутатського корпусу. Кожен обранець мав претензії як до очільника департаменту ЖГК, так і до керівництва САД і голови ОДА щодо ремонту місцевих доріг на їхніх округах. Олег Гончарук пояснив, що в 2019 році гроші на ремонт доріг розподілятимуть за іншим принципом.

“2018 – це був перший рік, коли гроші використовувались виключно для місцевих доріг. УКБ прийняло естафету в другому півріччі. Було багато помилок, але не можна сказати, що щось було заангажовано. Зараз ми працюємо, щоб розділили повноваження УКБ і дорожнього управління. Будемо обговорювати концепцію ремонту з усіма, і з депутатами в тому числі – що робити до 2020 року. На 2019 рік ми кошти спрямуємо в райони. Не ОДА розподілятиме, а райони визначать пріоритети згідно стану, навантаження і протяжності доріг”.

Голова облради Олександр Сич відмітив, що коштів на ремонт всіх доріг області не вистачить, тому все одно будуть невдоволені. “Нам треба 20 мільярдів, а є всього 350 мільйонів”, – каже голова облради.