Сайт газети «Репортер» починає нову рубрику «Тиждень у фото». Щоп’ятниці ми будемо пригадувати найцікавіші події, свідками яких стали наші кореспонденти. Отже, починаємо із тижня, який запам’ятається візитом прем’єра і резонансним протестом молоді.

 

У суботу, 7 вересня, в Івано-Франківську відбувся перший тур української футзальної Екстра-ліги. «Ураган» з рахунком 5:1 вдома переміг луганський «ЛТК» і одразу очолив чемпіонат.

 

У селі Старий Лисець відбувся фестиваль «CRAZY POSICH – 2013».

На острові Балі в Індонезії почався конкурс Міс Світу 2013. Перші фото іванофранківчанки Анни Заячківської, яка представляє на конкурсі Україну.

На Прикарпаття приїхав прем’єр-міністр Микола Азаров. Спеціально для нього причепурили Європейську площу і початок вулиці Ребета.

У вівторок, 10 вересня, молодь Івано-Франківська протестувала проти того, що Станіславу Галюку інкримінують злочин за те, що він нібито кинув петарду в даішника. Мітинг закінчився «газовою атакою» і бійкою на вулиці Січових Стрільців.

В Івано-Франківську продовжували ремонтувати будівлю обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка.

На стовпах міста поряд із залишками старої політичної агітації з’явилися нові політ-наліпки.

У місті перекрили вулицю Гнатюка. На даху ІФФ ДП «Документ» щось ремонтують.

Люди повністю завалили сміттям тротуар на вулиці 100-річчя Червоного Хреста.

На Стометрівці в Івано-Франківську викопали довжелезну траншею. Прокладають енергетичний кабель.

На тій же Стометрівці, вже з іншого боку, встановили автоматичний протитаранний стовпчик.

«Чудово» організований ремонт тротуару перед адмінбудинком. Люди обходять нову плитку по проїжджій частині.

Переповнені смітники у дворі по вулиці Незалежності. Місцеві мешканці кажуть, що така картина тут повторюється регулярно.

І знову сліди гостювання Миколи Азарова на Прикарпатті. Вулицю Коновальця відремонтували лише до аеропорту, якраз по маршруту VIP-кортежу.