Красиві ковані воротаручної роботи відіграють роль візитної картки, відрізняються особливим дизайном, є ексклюзивними та добре вливаються в зовнішній вигляд фасаду й прибудинкових територій. Майстри, що займаються виготовленням таких моделей, враховують всі побажання клієнта, починаючи з елементів оздоблення і закінчуючи кольором з текстурою воріт. Зацікавились елітними виробами та хочете дізнатись про них більше? Детальна інформація викладена в цій статті, підготовленій спеціалістами «БРАМА МАРКЕТ».

Відкатні ворота з елементами ковки: тонкощі виготовлення

Виробництвом ексклюзивних систем в’їзду з декоративними елементами займаються ковалі з нашого власного підприємства, які створюють надзвичайні шедеври. Їх злагоджена робота дає найкращий результат: металеві ворота ручної роботи, тотожні заданому стилю, який чудово доповнить зовнішній вигляд будинку та прилеглої території. Вони виготовляються в декілька етапів:

  • спочатку метал підігрівають, далі виконують з нього окремі деталі, котрі потім з’єднуються в одну конструкцію методом зварювання.
  • На другому етапі виріб поміщається в спеціальну піскоструминну камеру, де від нього відділяються щербини стиків та окалини, що мають місце після скріплення елементів. Заготовка старанно шліфується, а присутні щілини та порожнечі заповнюються матеріалами для вирівнювання поверхні (шпаклівка, герметик).
  • Третій етап виготовлення виїзних воріт – цинкування. На їхню поверхню наноситься ще один шар, котрий не дозволяє виробу ржавіти, вигорати на сонці чи тріскатись під впливом холоду та спеки.
  • В кінці процесу конструкція вкривається спеціальною фарбою, в складі якої є частинки металу. Таким чином досягається шорсткість та матовість щита.

Індивідуальний дизайн кованих воріт з хвірткою

Те, який вигляд матимуть металеві брами й додаткові елементи загороді, повністю залежить від побажань замовника. В будь-якому разі художні ковані деталі чудово поєднуються як з класичним, так і з сучасним оформленням. Тим не менш, кожна з них має свої особливості. Зокрема:

купити ковані ворота в стилі «мінімалізм» можна з невеликою кількістю елементів оздоби. Їх форма правильна, лаконічна.

Для тих, хто бажає браму в готичному стилі, виготовляються моделі в холодних відтінках та з особливими декоративними елементами. Здебільшого поверхня конструкцій підлягає патинуванню, тобто навмисному штучному зістарюванню, що, звичайно ж, добре підкреслює окремі деталі воріт.

Для моделей в стилі Середньовіччя характерне розміщення деталей ковки на дерев’яному фоні (матеріалом заповнюються стулки). Окреме доповнення – фігури рослин, наприклад, грона винограду, силуети тварин, а також різні герби або ж ініціали – варіантів безліч.

Де замовити ковані ворота у Львові?

Інтернет-магазин brama-market.lviv.ua – краще місце! Для покупки продукції заходьте на сайт та заповнюйте відповідну електронну форму або ж телефонуйте за номером +38 067 112-18-69. Фото кованих воріт у достатній кількості також є на нашому ресурсі. Кваліфіковані менеджери підберуть кращий варіант у відповідності до потреб клієнта, нададуть всю необхідну інформацію. Та це ще не всі пропозиції! Хочете побачити ескізи кованих воріт вживу? Тоді відвідайте виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Львів»та отримайтехорошу знижку на обрані товари!