На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків розглянули питання “Про розподіл коштів регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року”, пишуть Версії з посиланням на

Голова комісії Микола Палійчук зауважив, що дане рішення викликало багато дискусій. Це підтвердив і голова облради Олександр Сич.

“Коли я їздив по районах, то бачив в якому жахливому стані дорожнє покриття, – відмітив Олександр Сич. – Ми можемо відкрити нову школу чи якусь іншу туристичну принаду, але не думаємо, як до неї доїхати”.

Голова облради зауважив, що саме з цим питанням люди найчастіше звертаються до депутатів.

“Ми планували визначити 1-2 приорітетних об’єкти, щоб не розмазувати по 100-200 тисяч по асфальті”, – зауважив Сич.  Однак у влади деяких районів було інше бачення – пропонували по 5 – 8 об’єктів, на які розкидали по 100 – 200 тисяч. “Що в нас час можна зробити за 100 тисяч?”, – відмітив голова облради.

Проте, як повідомив голова комісії, більшість таких доріг планували ремонтувати у співфінансуванні з місцевими бюджетами. Відтак комісія голосувала окремо по кожному району. Якщо розбіжностей не виникало – рішення про виділення коштів приймали. Де були сумніви або неузгодження – відправляли на доопрацювання. Перед сесією депутати обіцяли ще раз повернутися до цього питання, щоб розподілити всі кошти за цією програмою.