Таку думку екс-міністр МВС, політик Юрій Луценко висловив минулої п’ятниці під час дискусії в Івано-Франківську.

 Зокрема, він повідомив, що в його розпорядженні опинився документ, у якому йдеться про те, що влада планує залишити опозиціонерів у день виборів без мобільного зв’язку і доступу до Інтернету.

“Нещодавно мені потрапив до рук один з документів з вулиці Банкової. Той, де вже обговорюють не день виборів і голосування, а день після голосування. Всерйоз обговорюється моделювання ситуації, коли в день виборів всі опозиціонери залишилися без інтернету, соціальних мереж, мобільного зв’язку”, – розповів Луценко.

Зараз за його словами на Банковій, головним чином, міркують над тим, як вирішити питання із Twitter, оскільки його найважче “завалити”.

“Ми повинні виходити з того, що нас максимально заблокують. Телебачення, крім 5 каналу, який би він не був, скуплено все. І тепер уявляємо ситуацію: виходить пан Охендовський і каже: як і очікувалося, переміг Віктор Федорович. і хто йому заперечить і скаже “ні”?”, – заявив екс-міністр.

Тому відсутність доступу до інформації Луценко пропонує замінити мережами довіри. Кожен член мережі повинен точно знати, що йому робити в день виборів і після нього, оскільки, на думку політика, чинна влада просто так, демократичним способом, не віддасть свої позиції.

Відтак, словами Луценка, потрібно готуватися не лише до переможного голосування за опозицію, але й до захисту цього переможного результату.

“Майдан має бути не тільки в Києві, а на кожній дільниці”, – припустив Луценко і додав, що це не буде у формі Майдану 2004 року.

“Я знаю про те, яким буде наступний майдан, але сьогодні про це ще не розкажу”, – резюмував політик.