news-image: "Ярковиця" та "Тростянецький" передали харчі для благодійної їдальні

 “Сьогодні потрібно працювати не тільки на війну. Потрібно звернути увагу на незахищених мешканців Івано-Франківська, яким потрібно допомогти. Ця їдальня працює для тих хто не має ні засобів, ні заощаджень.Продукти працівники приносили з дому, частину передали магазини”, – розповідає Ігор Земляков, представник будівельної компанії “Ярковиця”.

За його словами, продукти підбирались таким чином, аби з них можна було зготувати комплексний обід, пише Галицький коерспондент. Є тут картопля, буряк, цибуля, олія, печиво, фрукти…

“Зрозуміло, що зараз криза  і прибутковість підприємств зменшується. Проте ми закликаємо й інших підприємців долучитися до “Естафети добрих справ”, – каже Земляков.

Отець Володимир Чорній підкреслює, що сьогодні дійсно існує потреба  у благодійній їдальні.

“Сюди приходять люди, які потрапили у складні життєві ситуації.Коли людина вже не має що їсти, вона приходить сюди. Ми вдячні підприємцям за естафету, яку вони прийняли, бо нам дуже важко утримувати їдальню, бюджет якої – чверть мільйона гривень в рік”, – розповідає отець Володимир.

 

Варто зазначити, що благодійна їдальня “Карітасу” працює уже понад двадцять років. Працює щоденно, окрім великих релігійних свят та неділі. Знедолені можуть пообідати гярачими стравами з 12 до 15 години.