Івано-Франківська міська рада та Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта», у рамках проекту «Івано-Франківськ – місто активної громади!», запрошують громадські організації, які працюють на території міста Івано-Франківськ, взяти участь в «Ярмарку громадських організацій Івано-Франківська».

Захід покликаний познайомити мешканців, гостей міста з активнодіючими об’єднаннями громадян, допомогти організаціям у пошуку клієнтів, залучити спонсорів, знайти волонтерів. Неурядові організації матимуть змогу заявити про себе, представити напрацювання, розповсюдити виготовлену аудіо-, відео-, друковану продукцію, розповісти потенційним спонсорам, клієнтам, волонтерам про переваги майбутньої співпраці, поділитися власними історіями успіху.

Подія відбуватиметься 5 жовтня 2013 року з 12 до 15 год. у приміщенні народного дому «Просвіта» (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 18).

Для участі потрібно зареєструватися, надіславши заповнену анкету на електронну адресу molodaprosvita.if@gmail.com до 30 вересня 2013 року. У темі листа вказати «Реєстрація на Ярмарок ГО».