У випадку, якщо у вашій квартирі температура нижча 18 градусів, повідомте про це або у теплокомуненерго, з яким у вас є договір, або у ваш ЖЕК, або до ОСББ і запросіть комісію, щоб вона склала відповідний акт. При цьому обов’язково запитайте номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок. Протягом 72 годин така комісія має обов’язково прибути і зафіксувати таку температуру”, – розповів процедуру Яценюк, пишуть Версії з посиланням на ТСН..

Якщо комісія не прибула протягом цих 72 годин, то мешканець має право власноруч скласти відповідний акт і підтвердити його двома підписами сусідів. А якщо температура у вашій оселі становить 12 градусів, то ви взагалі не повинні сплачувати по рахунку, – запевнив Яценюк.

Але потрібно такий випадок задокументувати і передати до підприємства теплокомуненергетики, що забезпечує вас теплом. Після цього підприємство зобов’язане здійснити перерахунок тарифу. Прем’єр наголосив, що за кожен градус нижчої температури рахунок за комуналку має бути зменшений на 5%.