Правда, залишилися обмеження стосовно кількості пасажирів – дозволено перевозити лише на сидячих місцях. А також обов’язковою умовою є наявність захисної маски.

Про це під час ефіру повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він відзначив, що в роботі громадського транспорту є певні проблеми з приватними перевізниками – тому до них застосовуватимуть приписи, пишуть Версії.

“З сьогоднішнього дня повноцінно запрацював громадський транспорт. Є проблема з деякими маршрутами – такими як 29, 31. Пробуємо виправляти. Тому, що в першу чергу є проблема з приватними перевізниками. Не всі були готові з понеділка запуститися, але транспорт їздить. Маємо багато зауважень до громадського транспорту. Наше управління почало перевіряти. Всі зауваження опрацьовуємо.

Щодо приватного транспорту будемо вживати приписи, відповідно будемо реагувати. Знаємо про певні проблемні місця, але транспорт запрацював в робочому режимі. Єдине, що пам’ятайте – тільки сидячі місця з захисними масками. Відповідно просимо людей літнього віку обмежити свій проїзд до 10 години і після 16 години”, – розповів Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!