21 серпня в Апеляційному суді Івано-Франківської області відбулася прес-конференція голови суду Богдана Гриновецького про підсумки роботи Апеляційного суду за перше півріччя 2017 року.

Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Гриновецький звернув увагу на проблему приміщення суду.

“Дах нашого будинку правосуддя у багатьох місцях протікає. Зараз знову дощ, і я переживаю, що судді не будуть мати можливості працювати. Це велика у цьому відношенні проблема, і ми працюємо над вирішенням. Всі ніби йдуть нам назустріч, але не можуть допомогти”, – сказав голова суду.

Суддя зазначив, що обласна рада хоче допомогти, але бюдет обмежений. Нещодавно виділили певні кошти, “але ця сума така незначна, що відремонтувати дах не зможуть”. Державна судова адміністрація України згодна допомогти у вирішенні проблеми. Прийняли рішення, що треба зробити новий дах – це близько 10 мільйонів гривень, але обласна рада такої суми не має.

“Тому прийняли рішення, і плануємо передати приміщення суду у державну власність. У нас є і велика проблема з дахом, і з опаленням, а їх треба вирішувати”, – сказав голова суду.