СТАТИСТИКА
Лише 15 нових пацієнтів впродовж вихідних поступило в міські лікарні: в ЦМКЛ – 9 та в МКЛ #1 – 6. Летальних випадків не було. Сподіваюся, що ця тенденція йтиме до зменшення. Загалом в нашій ОТГ – 350 зареєстрованих випадків. 26 летальних і ще чекаємо на 4 результати ПЛР посмертно. З підозрами у ЦМКЛ перебуває 139 пацієнтів, 8 важких. А в МКЛ #1 – 38, 6 важких.
Потенційно тих, хто одужав з 2-ма підтвердженими негативними результатами ПЛР – 128 осіб.

ЕКОНОМІЧНІ РІШЕННЯ
Цього тижня плануємо сесію міської ради. Серед питань – звільнення від сплати єдиного податку на травень підприємців. Розумію, що це черговий удар на бюджет міста. Але важливо, щоб ця галузь запрацювала. Тому знову хочу закликати купувати Франківське. Для цього запустили сайт MARKET.MVK.IF.UA.
Також інформую, що запрацювали всі ринки нашого міста.

ОЧІКУВАННЯ ВІД УРЯДУ
Чекаємо послаблення карантину. Зокрема, вважаю, що є всі підстави та можливості для того, щоб в повному обсязі запрацював громадський транспорт. Також чекаємо на роз’яснення щодо роботи дитсадків. Також сподіваюся на те, що дадуть більше повноважень вирішувати такі питання на місцях.

РОБОЧІ ПЛАНИ НА ТИЖДЕНЬ
Цього тижня плануємо продовження ремонтних робіт. Розпочинаємо наносити розмітку. З дня на день, думаю, розпочнем стелити нижній шар на вул. Автоливмашівській. Також в Березівці проводяться роботи з влаштування тротуарів. Тривають ремонти міжбудинкових проїздів та з’єднання Бульварів. Ну, і звісно, не припиняємо утеплення освітніх закладів за програмою НЕФКО.

Тиждень обіцяє бути насиченим на події, а погода також сприяє. Тож бажаю усім позитивного та продуктивного тижня, – написав Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!