Порошенко нищівно розкритикував Зеленського і Марцінківа, які замість  протидії пандемії займаються саморекламою ВІДЕО - PRAVDA.IF.UA: Новини  твого міста

Колишній гарант планував зустрітися з громадянами в Івано-Франківську. Однак, через те, що місто віднесли до “червоної зони”, зустріч провели в інших населених пунктах області. Зокрема, і в Бурштині, пишуть Версії.

“Зараз, на жаль, я не можу провести повноцінну зустріч в Івано-Франківську. Хіба що “галопом по Європі”, але пройдусь вулицями міста. Обласний центр в “червоній зоні” – ви це знаєте. Єдине, що виходить у цієї ганебної зеленої влади – це оголошувати “червоні зони”. Коли у нас була невелика кількість захворілих – вони запровадили карантин. Закрили економіку, парки… Чому? Некомпетентність і дилетантство. Коли вони оголошували “червону зону”, вони не думали про страхування лікарів, про їхню фінансову підтримку, про забезпечення їх засобами індивідуального захисту. Як зазвичай – палець об палець не вдарили для того, щоб підтримати людей, малий та середній бізнес, збереження робочих місць, які з такою кров’ю наша команда створювала 5 років”, – заявив Петро Порошенко в Бурштині.

Політик додав, що йому прикро дивитися, як офіс Зеленського та уряд з одного боку і деякі представники обласних адміністрацій місцевої влади з іншого боку, наче “гарячу картоплину” перекидають від одного до іншого відповідальність за захист людей і країни. Також занепокоєний він тим, що кошти з ковідного фонду “закатують” в асфальт на Франківщині зокрема. Й заявив, що неприпустимим є те, як на цьому піаряться інші політсили.

“В травні, коли парламент виділив гроші на боротьбу ковідом. Що з цими грошима зробили президент та уряд? Почали їх закатувати в асфальт. Гроші, які були призначені для того, щоб страхувати лікарів, закупити все необхідне для медичних закладів… Бо вони особисто отримували відкати – 30-40% з кожного кілометра побудованої дороги. І тому кожен кілометр почав коштувати на 40% дорожче, ніж минулих років. У вас тут теж на Прикарпатті будуються такі дороги. Ще й набралися наглості – собі це в заслуги ставлять. Близько двох мільярдів з ковідного фонду закатали в асфальт тут на Франківщині замість того, щоб допомогти людям.  На Франківщині є структури близькі до колишнього народного депутата з найвідомішим українським прізвищем і тепер вони ще набираються наглості і піаряться на цьому перед виборами. Так, дороги – це добре, але не за рахунок життів людей!”, – підкреслив Петро Порошенко.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!