Відомий кулінар готував страву разом з Олегом (Мохом) Гнатівим, продюсером гурту Familia Perkalaba на Промприлад.Реновація, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Захід влаштували в рамках проєкту «Борщ. Секретний інгредієнт». Її ведучий Євген Клопотенко мандрує Україною в пошуках класичного рецепта борщу аби зареєструвати його як українську національну страву в рамках ЮНЕСКО.

Головні герої програми – люди і їх цінності. Охочі мали нагоду скуштувати запашну страву, а послухати наживо гурт Фамілія Перкалаба.

До слова Олег Гнатів написав справжню оду борщу.

“Насправді, я шукаю секретний інгредієнт для борща – що є спільного для всіх борщів в Україні. Я вже встиг попробувати багато борщів. Я їв борщ з паприкою, з травами, на буряковому бульйоні, єврейський борщ. Кожен борщ відрізняється один від одного. Я вважаю, що всі українці можуть відрізнятися і бути різними. Одного дня я подумав, що в нас спільна риса – ми всі їмо борщ. Якщо нам вдасться створити один такий борщ, то зможемо об’єднати Україну. Я хочу, щоб ми зрозуміли – борщ це наша страва, українська і це – наша гордість. Це велика надія на те, що Україна об’єднується борщем”, – каже Євген Клопотенко.

 

Сьогодні готують борщ з 21 інгредієнта.

“Робимо його, бо ми його відчуваємо. Кожного разу готую різний борщ. Очікую отримати новий смак борщу. Додавати можна все, головне, щоб було збалансовано”, – пояснює Клопотенко.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!