Франківський комік з впевненістю заявив, що “тепер таке не варять”.

“Народ, коли я таке пиво пив, кожен раз мені кажуть, що Калуське експортове – то є найліпше. І що тепер таке не варять. Я не повірив і поїхав попробувати пиво в такі пивні держави, як Чехія, Голландія. Був у Бельгії, літав і в теплі країни і в холодні. Відвідав Баварію. Їздив по світу і шукав чи є щось ліпше, ніж Калуське експортове? Де я лиш не лазив і що не вишукував? Різне пив, але то не то. Одне попробував – фу, друге – теж не те. Ходив по магазинах і питав чи пили коли-небудь Калуське експортове? Скільки я не находився і не нашукався, все одно ліпше, ніж Калуське експортове нема. Так воно смакує і в компанії, і в пабі, і де спека і ви з колегою підете на пляж чи на зарінок, наберете пива, раків, риби. У мене вуйко зварщик каже, що тепер таке не варять”, – відзначив Місько Батяр.

ТОВ “Калуш Бровар Дистриб’юшен” – одне з найстаріших пивоварних підприємств України, яке виробляє продукцію під торговою маркою «EXPORTOWE». Виробничі потужності розташовані в місті Калуш, Івано-Франківської області.

Перші архівні документи, які свідчать про існування у місті Калуш пивоварного виробництва, датуються щонайменше 1565 роком. Саме тому і продукція найдавнішої броварні Галичини – натуральна, виготовлена за традиційними рецептами та класичною технологією парового варіння і лагерного добродження.
Броварня варить світлі, темні і напівтемні сорти пива які розливає в скляні, пластикові пляшки і металеві кеги. Продукція реалізовується по всіх регіонах України.

Читайте також:

“Калуське експортове” підтримує розвиток спорту на Івано-Франківщині (відео)

Бренд “Калуське Експортове” став титульним спонсором футбольного клубу “Прикарпаття” (відео)

Найдавніша прикарпатська броварня презентувала унікальний сорт пива на прийомі, присвяченому Дню народження Імператора Японії (фото)