Помер український політик Анатолій Матвієнко - новини Еспресо TV ...

Про смерть політика повідомив його товариш, політик Микола Княжицький.

“Помер Анатолій Сергійович Матвієнко. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно- демократичних сил. Анатолій Матвієнко любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього зажди була мрія об‘єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною”, – зазначив Княжицький.

За часів президентства Петра Порошенка Матвієнка називали куратором Івано-Франківської області. Він був одним з організаторів і меценатів різних проєктів, таких як фестиваль “Карпатський простір”, міжкордонний проєкт “Єврокарпатська ініціатива”, активно виступав за відновлення Успенського собору у Крилосі під Галичем, пишуть Версії з посиланням на Галку.

В інтерв’ю  у 2015 році Городенку він називав “рідною” землею. Тут він опікувався селом Тишківці, де народився Роман Шухевич (у цьому селі народилася його дружина, Матвієнку дали статус почесного мешканця села).

Про смерть політика повідомив і священник з Тишківців Руслан Озарко.

В останні роки Анатолій Матвієнко боровся з важкою недугою.

Довідково.  У 1998 році створив і очолив партію “Собор”. У 2004 році під час президентських виборів Матвієнко керував Харківським регіональним виборчим штабом Віктора Ющенка. У 2006-2007 роках – народний депутат 5 скликання від блоку “Наша Україна” (№12 у списку), член УРП “Собор”. У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання від блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” (№22 у списку) як голова Української республіканської партії “Собор”. У 2012 році балотувався до Верховної Ради за 17 округом (Вінницька область) як самовисуванець та член партії “Українська платформа “СОБОР”.

Народний депутат Верховної Ради 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№32 у списку), був членом партії.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!