Перемога далася нелегко, журі фестивалю було дуже вимогливим і оцінювало юних виконавців як справжніх професіоналів. І все ж Іринка здолала всі хвилювання і достойно представила рідне Прикарпаття.

Як інформує ОДТРК, призове місце у Львові – це вже четверта за цей рік вокальна премія дівчинки.

Навесні вона завоювала перші місця на фестивалях “Карпатські соловейки” в Івано-Франківську та “Весняний первоцтів” у Рівному, а ще взяла друге місце на львівському вокальному конкурсі “Зірковий парад”. І все це – за неповних півтора роки занять вокалом у справжнього майстра Наталії Ковлевої, завідувача відділу вокально-хорових дисциплін та сольного співу Дитячої музичної школи № 2.

До речі, це єдина в обласному центрі музична школа, де відкрите вокальне відділення. Від вересня цього року Іринка Шегеда паралельно почала вчитися в класі бандури, а в звичайній школі вона третьокласниця, навчається в школі-садку імені Софії Русової, яку очолює Марія Ільків.

Під керівництвом улюбленої вчительки Інни Василюк та інших педагогів і батьків Іринка Шегеда зростає справжньою патріоткою, яка з натхненням співає про рідну Батьківщину, єдину Україну.