Але до Влада однолітки часто ставилися з глузуваннями… Це відбувалося через смішне прізвище хлопця,  пишуть Версії з посиланням на  “Дзеркало Коломиї“.

Щоб хоч якось виправити ситуацію, він пішов на брейк-данс, адже саме в цьому стилі можна отримати круту кличку. Та сталося зовсім не так, як очікував Влад, і його прозвали Ципой…

Згодом цей хлопець зрозумів, що не варто соромитися свого прізвища… Зараз Влад як хороший танцівник підкорив суддів “Танцюють всі” і отримав перепустку боротися в цьому шоу далі.

“Ти дуже незвично рухаєшся, як для бі-боя. У тебе було дуже багато пауз під час виступу, мені цікаво, про що ти думав в той час?” – спитав після виступу нашого танцюриста Влад Яма.

“Я думав про море, як воно тече, як я переходжу в різні рухи і від цих рухів я отримую великий кайф” – відповів коломиянин Влад Курочка.

“Молодець! Мало того, що твої трюки є досить оригінальними, але саме ці паузи… я такого за 9 сезонів не бачив ні разу. Ніхто собі такого не дозволяв” – додав Влад Яма.

“Влад, ти дуже мене здивував. Вийшов такий собі хлопчина здалека, “курчатко”. Я навіть не очікувала, що у тебе є свій стиль і ти філософ у цьому. Я бажаю тобі, щоб твоє море стало океаном в майбутньому” – прокоментувала виступ Влада Тетяна Денисова.

“Я скажу коротко: чудово!” – додав вражений член журі, гість з Нідерландів Яко Тойвонен.

“Влад, ти знаєш, що, на жаль, вердикт оголошую я, а не мої вражені колеги, – зазначив Раду Поклітару. – Тому, повинен тобі сказати: Ні, ні і ні… ніяка ти не курочка, ти – орел, лети до нас!”.

“Оце Коломия”, – сказав після оголошення результатів вражений Влад Яма.