Картинки по запросу діти і мама квіти

В Україні День матері офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Вперше свято встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914 року. Президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 85 країн

Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. У 1939-му свято заборонила радянська влада. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, Свято матері повернулося в Україну.

За часів незалежної України свято встановлено «…на підтримку ініціативи Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, міжнародної організації „Жіноча громада“, Спілки жінок України, громадської організації „Союз українок“…» згідно з Указом Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року № 489/99. Відзначають його щороку у другу неділю травня.

Повну програму відзначення у Калуші Дня матері можна прочитати тут. Калушанам пропонують творчий звіт студї “Дует”, тематичну програму і бібліоланч.