Поїхала на дані змагання і команда з м. Івано-Франківська: представники СДЮШОР, вихованці спортивних клубів «СПЗ», «Альянс» та «Ринг»: 2 тренери та 5 боксерів. Завдяки командному духу та об’ємній роботі напередодні змагань хлопці показали дуже хороший результат:

Розвадовський Андрій – І м.

Ткачовський Роман – І м.

Мансуров Олександр – І м.

Кусий Максим – ІІІ м.

«Ми вже вдруге вирушаємо на турнір у Словаччину. Першого разу вдалося роздобути одну срібну та бронзову нагороду, цього ж разу ми відправилися більш чисельнішою командою і завоювали 3 золота та 1 бронзу. Не було б результату без наполегливої праці усього тренерського складу та впевненості у своїх силах нашої дружньої команди», – розповідає тренер з боксу Бочкур Андрій.

«А я хочу подякувати всім тим людям, без допомоги яких ми б не змогли представляти рідне місто на даному турнірі, – це Олександр Шевченко, Ярослав Паранюк, Ігор Шевчук та Департамент молодіжної політики та спорту. Впевнений, досвід, здобутий в міжнародних поєдинках, стане основою для майбутніх перемог на чемпіонатах України, Європи, Світу. А нові знайомства допоможуть підняти рівень боксу в місті, адже вже у грудні в Івано-Франківську проходитиме турнір з боксу, в якому прийматимуть участь представники багатьох європейських країн», – зазначає президент Федерації боксу м. Івано-Франківська Мерінов Віталій.