news-image: П'ятирічному Михайлику з Прикарпаття потрібні півмільйона гривень для подолання лейкемії

На вулицю йому не можна та й з палати, де він лікується, його випускають на лічені хвилини. Дитині нещодавно поставили діагноз – гостра Т-лімфобластна лейкемія, пишуть Версії з посиланням на  Подробності.

Кілька курсів хіміотерапії позаду. А далі – тривале лікування в дитячій лікарні ОХМАДИТ. Потрібно близько 500 тисяч гривень. Самотужки зібрати такі гроші родина не в змозі, тож благають усіх нас про допомогу.

Ось вже чотири місяці як Михайлик востаннє був на вулиці. Лікарі дозволили йому на кілька хвилин вийти з палати. Кожен крок дається хлопчику нелегко. Михайлик ніби заново вчиться ходити.

“Він постійно лежав на ліжку і так як залежався. Як вставав чуть-чуть, то на ліжко опирався. Бо йому було важко. І коли приходив невролог, він каже, що нам по суті треба як розходитися”, – розповідає мати Євгенія Петрусь.

Мати пригадує, що ще зовсім недавно її син був здоровою активною дитиною. Усе змінилось торік у грудні. Хлопчикові різко стало зле, збільшились лімфовузли, почався кашель.

“Виявилося, що в нас бласти бухнули в кров. І виявили не лімфому, а лейкемію. Це гостра т-лімфобласна лейкемія”, – каже мати.

Тут, в Івано-Франківській дитячій лікарні, Михайлик пройшов три курси хіміотерапії. Але через ослаблений імунітет майже зразу почались ускладнення. Додалась бактеріально-грибкова пневмонія. День лікування обходився родині у більш ніж 12 тисяч гривень.

“Коштує 6 тисяч, а фіне – 2600. Плюс ще антибіотики, ще якісь суміжні лікування”, – перераховує Євгенія Петрусь.

Лікарі запевняють: якщо вчасно повноцінно пролікуватися, хворобу можна здолати.

дитячий лікар-гематолог Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Людмила Мельничук

“Дитина потребує продовження лікування блоків високодозової хіміотерапії в дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАДИТ. В разі непроведення, дитині загрожує рецидив.

“Щоб закінчити і дійти до кінця лікування, треба півмільйона гривень. Ми зараз за останній місяць витратили майже 200 тисяч гривень”, – каже батько Олександр Петрусь.

Самотужки зібрати такі гроші та ще швидко родина Петрусів не в змозі. Мати працює медсестрою, батько – військовий. За час лікування Михайлика вони витратили та продали ледь не все, що накопичували роками. Єдина надія – на небайдужих людей.

“Дорогі люди, я вас дуже прошу, надалі не залишатися байдужими до нашого горя. Допомогти нам врятувати нашого синочка. Бо оскільки ця сума для нас є непідйомна”, – каже Євгенія Петрусь.

“До села хочу, хочу додому, до братчика, мені тут важко”.

Реквізити :

ПриватБанк: МФО 305299

Номер картки: 4149497848681930

Петрусь Євгенія Володимирівна,

Інд. код: 3190101188

Тел. 0992398794 – мати Євгенія

Тел. 0667117368 – батько Олександр