Юра з Коломиї, фото Instagram

Африканський студент Джуда, який навчається в Україні на медика, став зіркою соцмереж завдяки своєму гумору, пісням і знанню української мови.

Своєю історією, а також романтичними і запальними піснями чоловік ділиться на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, пише znaj.

Джуда, який себе називає також “Юрою з Коломиї”, народився на Віргінських островах (територія США). Невдовзі його сім’я переїхала у Детройт, штат Мічиган.

Юра з Коломиї, фото Instagram

Хлопець добре навчався у школі, особливо йому вдавалися точні науки. По завершенню школи Джуда збирався вступати на інженера, оскільки його мрію – освіту лікаря – його сім’я не могла собі дозволити.

У США домінує платне навчання, яке піддається жорсткій критиці громадськості: студенти змушені влізати в борги, які сплачують протягом багатьох років, а соціальна мобільність фактично нівелюється. Стипендійних програм украй мало, а освіта лікаря коштує особливо значних коштів.

Однак батько Джуди дав йому пораду, нагадавши, що його тітка навчалася в Україні – здобути фах медика тут набагато дешевше. Юнак розповідає, що його тітка запевнила, що Івано-Франківськ – чудове місто, набагато тихше і спокійніше за Детройт (схоже, тут Джуда трохи пом’якшує інформацію – Детройт у останні декади переживає соціальну катастрофу).

Прибувши в Україну, Джуда твердо вирішив засвоїти українську мову – не знати її він вважав неповагою. Однак слов’янська граматика давалася йому складно – він ледь не плакав від кількості відмінків, не міг правильно ставити наголоси. Однак тепер він може продемонструвати чудовий рівень мови як для іноземця.

І знову Юра з Коломиї.

Опубліковано Баба і кіт Неділя, 24 травня 2020 р.

Сторінка Юри в Instagram досить популярна – на нього підписані 174 тисячі користувачів. Однією зі складових його медійного успіху є його любов до української музики: чоловік регулярно виконує і записує кавери на популярні пісні.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!