Результат пошуку зображень за запитом "андрій богдан коломойський"

Указ про призначення Андрія Богдана на сайті президента опублікували сьогодні.

“Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, ураховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України “Про державну службу”, постановляю: призначити Богдана Андрія Йосиповича Главою Адміністрації Президента України”, – йдеться в указі.

Відповідно до закону України “Про очищення влади”, Андрій Богдан не може протягом 10 років працювати на держслужбі з часу вступу закону в силу (тобто до жовтня 2024 року). Він потрапляє під обмеження, бо двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича.

Андрій Богдан: юрист, радник Володимира Зеленського з юридичних питань. Також працює адвокатом Ігоря Коломойського.

У 2007 році брав участь в парламентських виборах – під №93 виборчого списку блоку Наша Україна – Народна самооборона. Представляв інтереси блоку і його неформального лідера – президента Ющенка – в судах.

З грудня 2007-го працював заступником міністра юстиції України (Миколи Оніщука), забезпечував реалізацію державної правової політики у сфері боротьби з корупцією.

У березні 2010 року призначений заступником міністра Кабінету міністрів України (Анатолія Толстоухова) – урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. 7 лютого 2011-го Кабмін ліквідував цю посаду.

З липня 2013 Андрій Богдан вдруге був призначений урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики після відновлення Кабміном посади урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики.

У 2014 році став позаштатним радником екс-губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

Андрій Богдан був одним з адвокатів Геннадія Корбана після того, як 31 жовтня 2015 він був затриманий.

Навесні того ж 2014 го він став радником новопризначеного губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

А восени 2014 вдруге балотувався до Верховної Ради – вже за списками партії Блок Петра Порошенка. За інформацією ЦВК, Андрій Богдан на той момент все ще був безпартійним і працював головним юрконсультом юридичної фірми “Статус”. Втім, депутатом він знову не став, незважаючи на те, що його 74-е місце в списку в підсумку виявилося прохідним, – партія скасувала його реєстрацію як кандидата. У 2018 році Андрій Богдан безрезультатно оскаржив це рішення в суді.