В Україні триває політична гонка – політики старої генерації борються з новими особами за право керувати країною. Щодня відбуваються скандали і розслідування – одних звільняють, інші займаю місця, що звільнилися. Часом, важко встежити, в чиїх руках доля нашої країни і її громадян. Сайт Знай.юа представляє нову рубрику, в якій зібрані всі досье политиков і депутатів, інформація про українські компанії, новини про важливі події – все, що повинна знати сучасна людина. Ми використовуємо тільки перевірені джерела, а до всіх героїв ставимося однаково критично. Вивчіть українську політику разом з сайтом Знай.юа.

Знай.юа

Кожне досьє містить біографію, інформацію про освіту, кар’єру, сімейний стан і скандали, так чи інакше пов’язані з цим політичним діячем. На сайті ви зможете скористатися швидким пошуком по біографії, а також сортуванням за алфавітом.

Так, наприклад, в рубриці «Досьє» ви зможете прочитати про українського політика, народного депутата і учасника президентської гонки 2019 року Юрія Богдановича Дерев’янка.

Найвідоміша компанія Дерев’янка – фірма «Артмайстер», навколо якої розгорівся великий скандал 9 років тому. Дізнайтеся, які корупційні схеми, пов’язані з бюджетом країни, прокручували власники фірми. І чим все це закінчилося.

У 2017 році Генпрокуратура надіслала Дерев’янку повістку на допит. У документі було сказано, що народний депутат проходить свідком у справі про ухилення від податків невідомого нардепа. Дізнайтеся, чому після того, як співробітники Генпрокуратури запропонували сплатити податок і закрити справу,  Юрий Деревянко відмовився і висловив бажання подати заперечення в держструктуру. А також яким чином цей скандал пов’язаний з законопроектом про імпічмент тодішнього президента Петра Порошенка.

Юрий Деревянко

Також ви прочитаєте, які ще висувалися звинувачення на адресу політика Дерев’янка. І яким чином невідомі відібрали столичну квартиру політика.

А також в досьє ви знайдете інформацію, скільки заробляє, якою нерухомістю володіє і на якому автомобілі пересувається Юрій Дерев’янко.