Наразі в Космацькій школі навчається 563 учні, а перспективний план по набору учнів спостерігається до збільшення. В наступному навчальному році у закладі буде навчатись 594 учні. Необхідність добудови школи обумовлена також і тим, що учні 1-4 класів (192 учні) навчаються в приміщеннях, які  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Учні 5-11 класів (340 учнів) здобувають знання у будівлі, яка була уведена у експлуатацію ще в далекому 1963 році. Споруда не відповідає санітарно-гігієнічним умовам, класні кімнати малих розмірів, а учні змушені тіснитись по троє за учнівськими партами.

В результаті неодноразових письмових звернень Юрія Солов’я до Уряду довгоочікувані кошти для добудови школи в Космачі таки були передбачені. Тож зведення другої черги школи має продовжитися.

“Дякую за підтримку Володимиру Гройсману! Питання, яке не вирішувалось десятиліттями, отримало шанс на свою реалізацію вже в цьому році! Мова йде про добудову 2-ої черги Космацької ЗОШ. На ці цілі Урядом вже в цьому році виділено 6 млн гривень”, – зазначає народний обранець.