Під час зборів було висунуто кандидатів на посади сільських, селищних, міських  голів та кандидатів у депутати місцевих рад всіх рівнів, а також затверджено обласну програму партії на  місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. У зборах взяли участь делегати, кандидати в депутати місцевих рад та на посади голів ОТГ, а також представники ТВК.

Лідер партії УДАР голова Асоціації міст України, київський міський голова Віталій Кличко у відеозверненні привітав учасників зборів та наголосив на двох ключових факторах успіху на майбутніх місцевих виборах: невтомній праці та вірі в спільну перемогу.

Як зауважив лідер партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» в Івано-Франківській області Юрій Соловей, УДАР – проєвропейська право-центристська сила, яка за десятирічний досвід діяльності показала ефективність та вміння відстоювати інтереси українців. У найскладніші моменти історії команда УДАРу відстоювала демократію, свободу та європейський вибір України. У 2014 році команда УДАРу взяла на себе відповідальність за ситуацію у столиці і підтримка киян засвідчує, що Віталій Кличко незабаром втретє стане мером Києва.

На зборах було представлено 14 кандидатів на посади голів ОТГ, серед яких Калуш, Коломия та Бурштин , 84 кандидати в депутати обласної ради. Перша п’ятірка кандидатів від УДАРу до обласної ради:

  1. Соловей Юрій Ігорович – директор Інституту Європейської політики, народний депутат України VIII демократичного скликання
  2. Іваненко Денис Валерійович – директор виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатський Бровар»
  3. Стефінів Іванна Володимирівна – Директор ГВК «Рейкарц Парк Готель»
  4. Сем’янчук Віра Богданівна – доцент кафедри дитячих хвороб Івано-Франківського національного медичного університету
  5. Іванишин Ігор Михайлович – директор Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи

Загалом, партія УДАР висуває близько 900 кандидатів у депутати у місцеві ради різних рівнів у Івано-Франківській області .

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!