news-image: Прикарпатський нардеп підтримав призначення Шокіна, бо він пообіцяв покарати «архітекторів режиму Януковича»

 Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Під час його представлення запитав про притягнення до відповідальності архітекторів режиму Януковича та провідників сепаратизму в Криму та на Сході України. Вони досі непокарані. Нагадав Шокіну про Віктора Медведчука, Ріната Ахмєтова, Олександра Єфремова. Головне запитання в мене: коли вони будуть покарані? Далі більшість запитань, до речі, стосувались також питань розслідування вбивств на Майдані та розкрадання державних ресурсів: коли правоохоронці назвуть тих, хто давав накази, хто їх виконував та хто їх прикриває? Позиція парламенту дуже чітка, і це дуже важливо. Шоків пообіцяв, що всі, хто причетний до злочинів проти учасників революції гідності, до злочинної банди Януковича, будуть притягнені до відповідальності», – написав Соловей.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада підтримала пропозицію Президента Петра Порошенка і затвердила Віктора Шокіна на посаді Генерального прокурора України. До слова, серед тих, хто підтримав таке призначення – 32 голоси «Опозиційного блоку». Варто зауважити, що частина народних обранців вимагали переголосування у зв’язку з фактами «кнопкодавства».