На зустрічі з громадою Снятинщини парламентар представив інтерактивну презентацію досягнень та планів роботи. А також подякував депутатам районної та обласної ради за спільну конструктивну роботу, – пишуть Версії.

Парламентар відзначив, що за останні два роки йому вдалося побувати майже у всіх населених пунктах Снятинського району. Чути ті питання і проблеми, які хвилюють людей, щоб надалі піднімати їх на вищих рівнях і намагатися вирішувати.

«За час своєї роботи, як народний депутат, по питаннях, які хвилюють людей я здійснив найбільше виступів з трибуни Верховної Ради України: понад 150 виступів було здійснено мною під час яких я піднімав ті основні питання, які хвилюють моїх виборців. За останній рік нами було проведено понад 30 депутатських прийомів в межах мого округу, на яких прийнято понад 1000 громадян і мешканців округу. За результатами всіх звернень було направлено відповідні листи у належні інстанції», – підкреслив нардеп Юрій Соловей.

Світлина від Юрія Соловея.

Основне завдання народного депутата, наголошує парламентар, – це законодавча і законотворча робота. Юрій Соловей є автором/ співавтором понад 40 законів, прийнятих Верховною Радою, а також одним із найактивніших депутатів. Відомо, що парламентар особисто взяв участь у близько 80% всіх голосувань, які ставилися в парламенті.

«Серед основних законодавчих ініціатив, в яких я виступав або автором, або співавтором є в першу чергу питання поганого стану доріг і питання Закону, я вважаю історичного, який вже почне працювати з 2018 року – це Закон «Про дорожній фонд». Оскільки ми всі чітко знаємо, що сьогодні в кожній літрі бензину закладені податки, які справляються до бюджетів всіх рівнів, і які на жаль, не мають цільового спрямування на вирішення проблеми доріг. Всі податки, які закладені в одній літрі бензину повинні носити цільовий характер. Снятинський район буде отримувати пропорційно ці кошти і безпосередньо громада Снятинщини буде вирішувати, які дороги потрібно ремонтувати і скільки коштів на ці дороги потрібно витратити», – зауважив на зустрічі з громадою народний обранець.

Світлина від Юрія Соловея.

Також за рік вдалось залучити 220 мільйонів гривень на ремонт дороги Івано-Франківськ – Чернівці. Та завдяки законодавчій ініціативі – відновити програму підтримки тваринництва.

«Цього року в державному бюджеті 170 мільйонів гривень закладено на розвиток тваринництва. 50% молодняка буде компенсуватися з державного бюджету.  І в першому читанні вдалося проголосувати за законопроект, який надає право розпорядження землями, які знаходяться поза межами населених пунктів, сільським населеним пунктам, ОТГ», – акцентував Юрій Соловей.

Світлина від Юрія Соловея.

Крім того, парламентар пролобіював прийняття історичного Закону який знизив в 10 разів вартість розмитнення вживаних авто з Європи. А в 2015 році разом з колегами вдалося провести через парламент Закон про заборону експорту лісу-кругляка.

«Вже сьогодні по Косівщині і по Верховинщині ми маємо приріст у 300% у сфері деревообробки. Нам вдалося провести Закон, який дозволив знизити, як мінімум, у 8 разів плату за оренду полонин, особливо у високогірних населених пунктах. Крім того, нам вдалося провести Закон, якого я був співавтором – Закон «Про розчеплення ренти при видобутку нафти і газу». За нашими підрахунками, Косівщина, і в перспективі Снятинщина, отримає понад 30 мільйонів гривень в 2018 році», – підкреслив народний обранець.

Кожного разу на зустрічах з громадою в районах люди звертаються до нардепа з питаннями, які потребують негайного вирішення, пропри те, що їх роками не улагоджували.

«Тільки за минулий рік нам вдалося вирішити у тісній співпраці з адміністрацією, з депутатським корпусом понад 10 надзвичайно важливих соціально-економічних питань, які не вирішувалися роками і носять дуже важливий характер для розвитку Снятинщини. Нам вдалось залучити близько 2 мільйонів гривень для заміни даху в Снятинській школі. Нам вдалося також відновити систему вентиляції в Снятинському басейні. Ми зробимо все можливе щоб в цьому році запроцював відкритий Снятинський басейн. Крім того залучено було 700 тисяч гривень для Заболотівської ЗОШ, понад один мільйон гривень – для Снятинської центральної районної лікарні, 500 тисяч – на реконструкцію системи опалення в Джурівській ЗОШ, 1 мільйон гривень – для капітального ремонту приміщення басейну Снятинської ДЮСШ, 2 мільйони гривень – на заміну покрівлі Снятиської школи. Один мільйон гривень – для капітального ремонту будинку в селі Стецева. Ми продовжили фінансування будівництва дитячого садочка в селі Тулуків і минулого року 1 мільйон 200 тисяч гривень було виділено на ці цілі. 200 тисяч – для капітального ремонту вуличного освітлення Вовчківців, 295 тисяч – на капітальний ремонт вуличного освітлення у Хуторі-Будилові, 200 тисяч гривень – на капітальний ремонт НВК в Прутівці, 295 тисяч гривень – для ремонту стадіону в селі Іллінці», – підсумував Юрій Соловей.

Крім того, як заступник керівника міжпарламентської групи дружби України з КНР, в рамках міждержавної угоди парламентар пролобіював виділення комп’ютерної техніки для шкіл округу в м. Снятин (ЗОШ №1, Ліцей), с.Стецева, с.Княже, с.Яблунів, с.Космач, с.Кути, с.Яворів, м.Косів (ЗОШ №1), смт.Верховина (ЗОШ I-IIIст.), с. Криворівня, с.Білоберізка (ЗОШ I-III ст.).

Сьогодні Юрій Соловей працює над однією з ключових реформ в нашій державі – реформою пенсійної системи. Також парламентар обіцяє продовжувати позитивну динаміку вирішення соціально-економічних питань.

«Наша законодавча ініціатива передбачає введення персонального накопичувального пенсійного рахунку. Ця система дозволить залучити в українську економіку понад 500 мільярдів гривень», – підкреслив нардеп Юрій Соловей.

На зустрічі з виборцями народний обранець відповів на запитання присутніх, не проігнорувавши жодного громадянина.