Мова велася про необхідність імплементації нової пенсійної системи в українській державі та напрацювання відповідних законодавчих механізмів.

«Україна залишається єдиною країною в Європі в якій відсутня обов’язкова накопичувальна пенсійна система. А це відсутність персоналізованої пенсії, національних внутрішніх інвестицій, довгострокового кредитування тощо», – заявив народний депутат Юрій Соловей.

Відтак, парламентар спільно з Президентом УСПП Анатолієм Кінахом, а також з Європейською бізнес-асоціацією обговорили спільні кроки для прийняття Верховної Радою України Законопроекту №6677 щодо механізму запровадження обов‘язкової накопичувальної пенсійної системи, пишуть Версії.

Нагадаємо, прикарпатський нардеп Юрій Соловей є ініціатором проведення пенсійної реформи в Україні. Зокрема, він є одним із авторів проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (законопроекту №6677).

Прийняття цього закону надасть можливість працівникам формувати обов’язкові особисті пенсійні накопичення, за рахунок яких вони у майбутньому одержать додаткове, до своїх пенсій із солідарної системи, джерело пенсійних виплат, що певною мірою покращить їх забезпечення у старості.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.