Фото: ремонт доріг

«Ця сума визначена Постановою Кабінету Міністрів і конкретно вказана дорога і відрізок цієї дороги. Цих 44 мільйони буде спрямовано на ремонт ділянки між Кривопіллям і в тому числі місто Верховина. В районі проводитиметься поточний середній ремонт дороги, що передбачає зміцнення основи і покриття її у два шари асфальту», – відзначив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Крім того, як і обіцяв нардеп Юрій Соловей під час зустрічей з місцевими громадами, Верховинському районі ремонтуватимуть відтинок автошляху Криворівня-Чернівці, – пишуть Версії.

«По дорозі Р-62, на ділянці від  Верхнього Ясенова і до кордону з Чернівецькою областю, здійснюватиметься продовження капітального ремонту, включаючи роботи з берегоукріплення», – підтверджує очільник САД.

По Косівському та Снятинському районах Постановою Кабінету Міністрів не передбачено фінансування на ремонт доріг. Проте, Служба автомобільних доріг ліквідовує аварійну ямковість на автошляхах Гуцульщини та області.

Відомо, також що підходить до завершення ремонт автошляху Н-10 (Івано-Франківськ – Чернівці) в Снятині. Буквально за 2 місяці водії в Снятині їздитимуть якісно відремонтованою дорогою.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Юрій Соловей добився виділення 50 млн. грн.  для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24. У 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. А також розпочатий ремонт автошляху від Косова до Верховини.

Цьогорічне рекордне фінансування на ремонт дороги Р-24 не обійшлося без неодноразових депутатських запитів до уряду народного депутата Юрія Солов’я. Утім, нардеп не збирається зупинятися на досягнутому.

«Попри вже виділені кошти на дорогу Р-24 в межах Верховинського району, також відпрацьовується виділення необхідних коштів за рахунок кредитних ресурсів на дорогу Р-62 в межах Устеріки – Верхній Ясенів. Дякую Уряду за підтримку моїх неодноразових депутатських запитів щодо надзвичайної важливості даних питань та сподіваюсь, що Верховинська райрада вишукає необхідні кошти для співфінансування», – зауважив нардеп Юрій Соловей.

До теми:

Завершуються роботи по відновленню автомобільної дороги на Кривопільському перевалі (Фото)

На Прикарпатті відремонтували дороги на понад мільярд гривень (фото) 

САД судитиметься з приватним підприємством, яке недобросовісно провело ремонт дороги на Прикарпатті (відео)