10 липня в системі Прозоро повинен був відбутись перший за останні три роки прозорий тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Снятин – Косів – Старі Кути на ділянці 41-50 км. Учасниками вказаної держзакупівлі зареєструвалися, окрім компаній «ПБС» та «Дорлідер», які пов’язують з нардепом Шевченком, також і інші дорожні підприємства.

Проте аукціон на ремонт найрозбитішої дороги в Косівському районі заблокували через скаргу одного з учасників тендеру. Компанія «Полтавабудцентр», яку не допустили до участі в торгах, поскаржилась до АМКУ.

Директор Славік Асланян написав скаргу не з метою відновлення своєї участі в аукціоні, а задля «дискваліфікації» конкурента фірми, наближеної до Шевченка.

Зрив довгоочікуваного ремонту на невизначений час обурив мешканців району. Народний депутат від 89 округу Юрій Соловей направив звернення Генпрокурору Юрію Луценку, в якому просить розглянути питання про порушення кримінального провадження за фактом шахрайства та з’ясувати рівень пов’язаності ПП «Полтавабудцентр» з підприємствами «Дорлідер» та «ПБС».

Якщо такий факт таки доведуть – просить відкрити провадження за ознаками змови сторін, спрямованої на завдання багатомільйонних збитків державі.

«Те, що відбувається навколо ремонту дороги Косів-Кути перейшло всі межі. Як би хто і скільки не ставив перепон дорога буде зроблена.

Звернувся до Генеральної Прокуратури України з вимогою негайно порушити кримінальну справу щодо осіб та структур, які зривають проведення вкрай необхідного ремонту. Все зроблю щоб винні в кінці кінців були притягнуті до відповідальності, а дорога була зроблена.

P.s. Крім того звернувся до Голови АМКУ якнайшвидше розблокувати дану процедуру», – прокоментував Юрій Соловей у Фейсбук.

Те, що відбувається навколо ремонту дороги Косів-Кути перейшло всі межі. Як би хто і скільки не ставив перепон дорога бу…

Posted by Юрій Соловей on Tuesday, July 11, 2017