Новини Луцька - Дитсадок - Район Луцьк

Міський голова Руслан Марцінків вважає, що для міста така кількість є достатньою на перших порах. З першого червня в Івано-Франківській ОТГ також запрацюють усі приватні дитсадки.

“П’ять – це замало на ціле місто для того, щоб дотриматися безпеки. Потім будемо дивитися. Дозволяємо з першого червня працювати дитячим садочкам. Більше можна, менше – ні. Не можна дитину з Каскаду везти на Пасічну. Мусить у кожному мікрорайоні бути садок. Я розумію, що не всі батьки одразу віддадуть дітей, ми звертаємося до батьків, що в першу чергу віддавати дітей там, де вже вкрай потрібно”, – сказав Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на Суспільство.

Під час засідання комісії також вирішили спрямувати 200 тисяч гривень на засоби індивідуального захисту та дезінфекції в садках.

На своїй сторінці у Facebook Руслан Марцінків повідомив, що в першу чергу запрацюють такі садочки: ДНЗ № 16 “Сонечко”, № 18 “Зернятко”, № 22 “Світанок”, № 23 “Дударик” та № 36 “Віночок”. Потім знову відкриють частину дитсадків, зважаючи на епідеміологічну ситуацію.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!