На дільниці №43 в Івано-Франківську (знаходиться в спортивному залі ЗОШ №24 – прим.авт.) невідомі викрали біографію кандидата в Президенти  України Володимира Зеленського, пишуть Версії з посиланням на ЧЕСНО.

Члени комісії вирішили зняти біографічну довідку й Петра Порошенка, щоб не було звинувачень в агітації.

 

Що трапилося ми не знаємо, адже знаходимося в залі й займаємося своєю роботою. Перетелефонував завгосп і сказав, що на нашій дільниці відсутній один плакат з біографією кандидата. Не було біографії Зеленського. Щоб нас не звинуватили в агітації, ми зняли й біографію Порошенка”, – розповідає голова дільничної комісії Галина Марик.

Вона також пояснює, що доповіла про цей інцидент в ОВК й там пояснили, що будуть вирішувати це питання.

До слова, аналітик “ЧЕСНО” зафіксував відсутність біографій кандидатів на дільниці в Обласній клінічній лікарні. Голова комісії повідомила, що вони вирішили не вивішувати біографії й відмовилася пояснити причину.

Вхід до виборчої дільниці в Обласній клінічній лікарні Івано-Франківська. Біографії кандидатів відсутні

За законом на кожну дільницю мають видавати по два примірники інформаційних плакатів. Це передбачено ст. 56-4 ЗУ “Про вибори Президента України”. Відповідно на дільниці за законом має бути ще один плакат”, –  коментує ситуацію адвокат Андрій Нечипоренко.

На дільниці руху ЧЕСНО поточнили, що більше у них інформаційних плакатів немає.

Громадський рух ЧЕСНО звернувся за коментарем до ЦВК, але досі відповіді не отримав. Щойно з’явиться позиція Центрвиборчкому, рух ЧЕСНО її оприлюднить.