Директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк наголосив, що це знакова подія для міста, адже востаннє новий тролейбус місто отримувало ще 10 років тому, пишуть Версії.

“Це перший екземпляр який приїхав до Франкіківська . У вересні буде ще сім. А до кінця року – 29 штук. Цей тролейбус має аварійний автономний хід мінімум на 1 км. У випадку ДТП він може відчепитися від мережі і поїхати далі. От саме сьогодні ми хотіли це спробувати зробити і тролейбус проїхав таким чином до Ратуші “,- каже Віталій Голутяк.

Нові тролейбуси курсуватимуть на усіх маршрутах. Однак, найбільш завантаженні маршрути отримають більше одиниць. Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що нові тролейбуси повністю замінять старі та продовжать маршрут до ДЕПО.

“Працюємо над тим, щоб у Франківську якнайшвидше запрацював електронний квиток. І усі комунальні автобуси та тролейбуси були обладнані валідаторами. Це перший тролейбус, закуплених в рамках кредиту і профінансований завдяки нашим друзям з Європейського банку реконструкції та розвитку”,- зазначив міський голова.

Загалом в Івано-Франківську є 42 нових комунальних автобуси і тепер буде 29 нових тролейбусів. Окрім того, містом курсує комунальний транспорт б/ в.

Франківець Микола Самборський водить тролейбус 25 років. Чоловік переконаний, що таким тролейбусом набагато приємніше керувати.

“Тут є автономний хід і це дуже добре. Є кондиціонер та різні додатки для кращого перевезення пасажирів. Для мене, як для водія важливо, що тут покращене оснащення”,- зазначає водій.

В.о. директора компанії виробника Дмитро Парков наголосив, що Франківськ має деякі зауваження до нового тролейбуса, але їх обов’язково усунуть.

У тролейбусі наявні 30 місць для сидіння, 70 для стояння, 1 місце для людини з інвалідністю.